321
Fmenu Not Found
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
اخبار > تسهیلات نظام وظیفه تخصصی
 


  چاپ        ارسال به دوست

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

احتراما به استحضار می رساند معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور با هدف پشتیبانی نهاد های فناورانه و دانش آموختگان برتر فناور ، در طی چند سال گذشته ، برمبنای "شیوه نامه بهره مندی دانش آموختگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی" ، این تسهیلات را به کارکنان کلیدی فعال در شرکت ها و موسسات دانش بنیان اعطا نموده است . براساس شیوه نامه مصوب جدید ، علاوه بر شرکت های دانش بنیان ، این مزایا به شرکت های زیر نیز  تعمیم یافته است .

الف -  شرکت های مستقر در پار ک های علم و فناوری و مراکز رشد

ب -  شتاب دهنده های کسب و کار دارای مجوز از مرکز شتاب دهی نو آوری ، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه دارای مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و صندوق های پژوهش و فناوری غیر دولتی

ج- شرکت هایی که سهامدارآنها مجموعه های فوق الذکر ( بند ب ) باشند.

لذا با توجه به "شیوه نامه جدید بهره مندی دانش آموختگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی " مصوب 07/11/1396  ، از این پس افراد مشمول نظام وظیفه می توانند با ارائه معرفی نامه رسمی از مدیر مجموعه های فوق الذکر (بند الف و ب )، از طریق  سامانه  soraya.bmn.ir در خواست خود را برای بهره مندی از این تسهیلات ارائه نمایند که اطلاعات آن بر روی وبگاه  Bmn.irو  Daneshbonyan.irقرار دارد . از این رو خواهشمند است دستور فرمایید اطلاع رسانی لازم در این خصوص در آن گروه انجام شود . به پیوست شیوه نامه جدید برای اطلاع ارسانی به دانشجویان واجد شرایط ارسال می شود. 

فایل مربوط به آیین نامه ها بپیوست در زیر قابل مشاهده می باشد.

1- 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

 


١٣:٢٤ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١١٥٩٢    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج
سايت دانشگاهمعاونت آموزشيمعاونت تحقيقات و فن آوريمعاونت درمان و توانبخشيمعاونت فرهنگي و دانشجوييكتابخانه مركزي

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences